Papy Lemar - termozgrzewalne

LEMAR to polski producent nowoczesnych pap termozgrzewalnych i samoprzylepnych oferowanych w kompletnych systemach na dachy płaskie.

Papy termozgrzewalne nawierzchniowe

Lembit Super W-PYE250 S52 SBS S

Papa asfaltowa termozgrzewalna wierzchniego krycia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -25°C, na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa zgrzewalna wierzchniego krycia Lembit Super W-PYE250 S52 SBS S marki Lemar przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych oraz do wykonywania pokryć jednowarstwowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne. Produkt dostępny na naszym magazynie, oprócz koloru standardowego (szarego) również w kolorze czerwonym i zielonym.


Aspot Extra W-PYE250 S52 SBS

Papa asfaltowa termozgrzewalna nawierzchniowa modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -20°C, na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa zgrzewalna wierzchniego krycia Aspot Extra W-PYE250 S52 SBS przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.


Aspot W-PYE250 S52 SBS

Papa asfaltowa zgrzewalna nawierzchniowa częściowo modyfikowana elastomerem (SBS), na osnowie z włókniny poliestrowej i giętkości do -5°C. Papa Aspot W-PYE250 S52 SBS przeznaczona jest do wykonywania hydroizolacji jako warstwa wierzchnia w wielowarstwowych pokryciach dachowych.


 

Papy termozgrzewalne podkładowe

Lembit O Plus P-PY200 S40 M

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa z dodatkiem modyfikatora (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -6°C, na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa zgrzewalna podkładowa Lembit O Plus P-PY200 S40 M marki Lemar przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w szczególności jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych, jak również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych i przeciwwodnych elementów podziemnych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne.


Lembit O PLUS P-V80 S40 M

Papa asfaltowa zgrzewalna podkładowa Lembit O Plus P-V80 S40 M przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w szczególności jako warstwa podkładowa w wielowarstwowych pokryciach dachowych jak również do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Papę mocuje się do podłoża metodą zgrzewania lub/i mechanicznie.


Lembit O P-V70 S30

Papa asfaltowa termozgrzewalna podkładowa oksydowana, na osnowie z włókien szklanych. Papa zgrzewalna Lembit O P-V70 S30 przeznaczona jest do wykonywania izolacji wodochronnych w wielowarstwowych pokryciach oraz do izolacji przeciwwilgociowych. Zalecana na dachy stabilne wymiarowo, nie podlegające drganiom i osiadaniu.


Aspot P-V60 S30

Papa asfaltowa zgrzewalna podkładowa Aspot V60 S30 przeznaczona jest do wykonywania warstwy podkładowej w wielowarstwowych pokryciach dachowych (dachach stabilnych wymiarowo, nie podlegających drganiom i osiadaniu).


 

Papy pod dachówkę

Lembit Membrana XS

Papa asfaltowa specjalnego przeznaczenia modyfikowana elastomerem (SBS), o giętkości w niskiej temperaturze -25°C, na osnowie z włókniny poliestrowej. Papa Lembit Membrana XS marki Lemar przeznaczona jest pod wszelkiego rodzaju dachówki, blachodachówki, gonty papowe jako warstwa izolacyjna mocowana mechanicznie do kontrukcji z drewna. Zabezpiecza warstwy dachu przed wilgocią, korozją biologiczną, chroni ocieplenie dachu przed utratą właściwości termoizolacyjnych wskutek zawilgocenia, wydłuża żywotność dachu.


 

Zapytaj o ofertę